O nas

Grupa Kapitałowa Palace Apartments składa się z kilku spółek prawa handlowego o profilach turystycznym, budowlanym i deweloperskim.

W skład grupy PG wchodzą takie spółki jak:

Palace Apartments

Palace Apartments - Ekskluzywne apartamenty w Krakowie

Palace Apartments, czyli największy w Krakowie portal rezerwacyjny apartamentów turystycznych i biznesowych. Spółka działa na lokalnym rynku od 2009 roku. W 2015 roku działalność portalu została rozszerzona o kolejne regiony Polski, które według nas są silne turystycznie. W 2016 roku spółka planuje poszerzyć sprzedaż krótkoterminowych okresów najmu apartamentów również na Słowacji i w Czechach.

W celach dokonywania rezerwacji stworzyliśmy interaktywny system rezerwacyjny apartamentów.

zobacz więcej

Do spółki Palace Apartments należą portale:

Palace Design

Palace Design - usługi remontowe Kraków

Działalność związana z ekskluzywnym wykończeniem wnętrz pod klucz dla klienta ostatecznego dewelopera. Widząc zapotrzebowanie na rynku usług ogólnobudowlanych w Krakowie, firma poszerzyła swoją działalność o projektowanie i wykończenie wnętrz, prace związane z instalacjami sanitarno elektrycznymi oraz doradztwo budowlane.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.palacedesign.pl.

Palace Tower

Palace Tower - centrum kongresowo-hotelowe Kraków

Palace Tower - W 2017 roku w ścisłym centrum Krakowa planujemy otworzyć centrum kongresowo hotelowe połączone z powierzchnią biurową do wynajęcia o nazwie PalaceTower. Podmioty zainteresowane współpracą prosimy o kontakt za pośrednictwem strony internetowej www.palacetower.pl.

Wkrótce więcej informacji.